Hakkımızda 

 

IFS MEDICAL & NANO TECHNOLOGY, Capital Group A.Ş'nin bir parçası olarak 2020 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu, rekabetçi ürünleriyle sektördeki yerini edinme adına grup firmasını temsilen medikal alanda faaliyetlerine başlamıştır.

 

Şirketin kurulmasında daha önce yaptığımız farklı sektörlerdeki ticaretler ile  kazandığımız müşterilerimizin talepleri  büyük bir rol  oynamıştır.

 

Şirket, Sırbistanlı iş ortağımız ile imzaladığımız 10 yıllık üretim sözleşmesi ile başta dental malzemeler olmak üzere kendi markası adı altında üretim sürecine dahil olmuştur. Pandemi sürecinde bu üretimin ihtiyaçları karşıyacak düzeyde olmaması  başka üretim alanları oluşturma gerekliliğini doğurmuştur. Türkiye'de  yapacağımız ürünler için  ilk önce  3 katlı  cerrahi maske, koruyucu tulum ve cerrahi önlüğün CE belgelendirme ve ürünlerin FDA kayıtları başta olmak  üzere belgelendirme süreci tamamlanmıştır. Akabinde fason üretim atölyeleriyle anlaşmalar sağlanmıştır. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar başta İltalya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerine  medikal malzemelerin ihracatını gerçekleştirmiştir.  Son olarak Tayland, Malezya, Endonezya ve Vietnam da nitril eldiven üreticileri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde kendi markamız adı altında tüm dünyaya tek kullanımlık eldiven satışı yapmaktayız. Eldiven satışlarında üretimden başlayarak, alıcıya teslimat sürecine kadar tüm süreçleri şirketimiz takip etmektedir.

IFS MEDICAL & NANO TECHNOLOGY, Capital Group A.Ş nin Ağır Sanayi, Motor Üretimi, Traktör Üretimi , Yenilenebilir Enerji ve Ticaretten gelen birikimini  saygın bir şekilde yürütme ve büyütme çabasındadır. Bu süreçlerede dürüst ve ilkeli ticaretinden ödün vermeden ilerlemeyi hedeflemektedir.  

DSC_2715.jpg